Haber

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. heyecan yarın düzenlenecek 7 müsabakayla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre kupada 3. tur maçlarının programı şöyle:

Yarın:

13.00 Kasımpaşa-Motolux 68 Aksaray Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Ankara Keçiörengücü- Burhaniye Belediyespor (Aktepe)

14.00 Manisa FK- Pazarspor (Mümin Özkasap)

14.00 Gençlerbirliği- Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Eryaman)

15.00 Hes İlaç Afyonspor- Muş 1984 Muşspor (Galibiyet)

17.30 Atakaş Hatayspor-Sarıyer (Atatürk Olimpiyatı)

20.00 Corendon Alanyaspor- Belediye Kütahyaspor (Alanya Oba)

1 Kasım Çarşamba:

13.00 İstanbulspor-Kepezspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Teksüt Bandırmaspor-Armoni Alanya Kestelspor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 Adanaspor-Hacettepe 1945 (Yeni Adana)

14.00 GMG Kastamonuspor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Kastamonu Gazi)

14.00 Ümraniyespor- Orduspor 1967 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Isparta 32-Yeni Mersin İdmanyurdu (Isparta Atatürk)

14.00 Kırşehir Futbol-23 Elazığ FK (Kırşehir Ahi)

14.00 Somaspor-Talasgücü Belediyespor (Soma Atatürk)

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor- Gölcükspor (Bolluca)

14.00 Düzce Çam Düzcespor-Kuşadasıspor (Düzce Şehir)

14.00 Menemen FK- Nevşehir Belediyespor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Etimesgut Belediyespor- Bigaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Tuzlaspor- Güneş Holding Çankayaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.00 Bitexen Giresunspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Çotanak Sporkarmaşık)

14.00 İnegölspor-Belediye Derincespor (İnegöl İlçesi)

14.00 Karacabey Belediyespor- Bornova 1877 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Fethiyespor- Tokat Belediye Plevnespor (Fethiye İlçesi)

14.00 Altay- Aliağa Futbol (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Tuna Tarım Kırklarelispor- Karaköprü Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Boluspor- Karaman FK (Bolu Atatürk)

16.30 MKE Ankaragücü- Malatya Arguvanspor (Eryaman)

18.30 Erzurumspor FK-Diyarbekirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

20.30 Bitexen Antalyaspor-52 Orduspor FK (Corendon Airlines Park Antalya)

2 Kasım Perşembe:

13.00 EMS Yapı Sivasspor- Artvin Hopaspor (BG Grup 4 Eylül)

15.00 Gaziantep FK- Efeler 09 (Kalyon)

17.30 TÜMOSAN Konyaspor-Merkür Jet Erbaaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Mondihome Kayserispor- Alagöz Holding Iğdır FK (RHG EnerTürk Enerji)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu